Exkluzívny 5 izbový byt s terasou a bazénom NA HRADNOM VRCHU

978000 €

Luxusný5 izbový byt G2 s celkovou predajnou plochou 163m2 (plocha bytu s balkónom) v prémiovom projekte POD BÔRIKOM.

Nachádza sa v ňom len 11 bytov (v štyroch bytových domoch) na spoločnom pozemku s výmerou 3660m2 plnom zelene a s komunitným bazénom s dĺžkou 15m a šírkou 6m. Byt je skolaudovaný a predáva sa v štádiu holobyt s možnosťou dokončenia do štandardu

Byt má vyhradené dve vonkajšie parkovacie miesta (cena jedného 20 000 € s dph) a prípravou na nabíjanie pre elektromobily s meraním napojeným na byt. Každý dom má ešte jedno vonkajšie státie pre návštevy, ktoré už je v cene bytu.

Rezidenčný projekt Pod Bôrikom prináša do Bratislavy luxusné bývanie, ktoré má hneď niekoľko atribútov výnimočnosti.

Je výnimočný svojou polohou v lokalite Machnáč na bratislavskom hradnom kopci, ktorá patrí medzi najprestížnejšie v hlavnom meste, a takisto svojím konceptom, ktorý kladie dôraz na absolútne súkromie.Je tiež výnimočný svojím komfortom, o ktorý sa postará celý rad vymožeností ako značkovým zastrešením od firmy POPP, rozsiahla záhrada s okrasnými rastlinami a priestorom pre ihriská, zelené strechy s vegetačnou vrstvou na všetkých plochých strechách a strieškach, terasy zatienené pergolami typu Renson Camargue, bezproblémové parkovanie v garážach a na vonkajších státiach, autonabíjačka pre elektrické autá a špičkový výťah Schiendler 330 až pre 9 osôb.

Ďalej je výnimočný svojou bezpečnosťou, ktorú garantuje nielen uzavretosť celého komplexu, ale aj pokročilé bezpečnostné prvky ako vstupy do bytov, garáží a na poschodia chránené snímaním otlačkov prstov, 5 prehľadových bezpečnostných kamier, siréna na signalizovanie požiaru v garáži a pod. Je výnimočný inteligentnými riešeniami pre domácu automatizáciu, a to najmä systémom Magic-Home, ktorý meria a ovláda spotrebu a úniky energií, kúrenie či chladenie a riadi interiérové a exteriérové osvetlenie. Je výnimočný správou a servisom vilových domov a celého areálu. Správcovská firma sa na základe samostatnej zmluvy postará o všetko potrebné za vás a vy si tak užijete bývanie s komfortom rodinného domu bez starostí o údržbu.

Je výnimočný energetickou úspornosťou – stavba sa môže právom hrdiť prívlastkom nízkoenergetická. Využíva najkvalitnejšie materiály a predovšetkým najmodernejšie technológie, čoho dôkazom je aj vykurovanie úsporným a ekologicky šetrným tepelným čerpadlom VIESSMANN Vitocal 200-S, ktoré vyniká až 4-krát nižšou spotrebou energie.

V neposlednom rade je výnimočný nadštandardným vybavením samotných bytov, kde si užijete napríklad značkové
parkety Kährs Finnveden, vysokokvalitné dreveno-hliníkové okná a exteriérové dvere s elektrickým zámkom
INTERNORM, vonkajšie žalúzie, kvalitnú klimatizáciu alebo ďalšie voliteľné prvky na vaše želanie.

Viac informácii na www.podborikom.sk

Fotogaléria

Dispozičné riešenie

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností