Exkluzívny penthouse Kramáre

568.000 €

Predstavujeme vám exkluzívny 3izbový penthouse, ktorý sa nachádza na prestížnej adrese v srdci Kramárov na ulici Na Revíne. Táto nehnuteľnosť predstavuje vrchol luxusného bývania s nádhernými panoramatickými výhľadmi na celé mesto a jeho okolie, vrátane Dunaja, Slavína, Bratislavského hradu, Kamzíka, Malých Karpát, až po horizonty Rakúska a Maďarska.

S celkovou rozlohou 135m² a dokonalu terasou 24m², tento penthouse ponúka priestranné, svetlé a dokonale navrhnuté interiéry pre nadštandardný komfort a štýl. K tomu je možné dokúpiť aj veľkú dvojgaráž, ktorá zabezpečí pohodlné parkovanie pre Vaše vozidlá, a zároveň ponúka dodatočný úložný priestor. V garáži je prípojka pre vodu a elektrinu 230V a 400V pre nabíjanie elektromobilov.

Technický štandard penthousu je tvorený dubovými masívnymi oknami, vysokými stropmi, krbom a podlahami z prírodného žuly a buku, čo dodáva bytu nezameniteľný šarm a eleganciu. Klimatizácia Samsung WindFree, špičková elektroinštalácia ADB, štruktúrovaná kabeláž pre audio systém, samostatný plynový kondenzačný kotol Junkers a podlahové kúrenie zaručujú najvyšší komfort.

Kuchyňa je vybavená štýlovou linkou s kamennou doskou a spotrebičmi značiek Electrolux a Liebherr. Terasa ponúka nádherné miesto na relaxáciu s elegantným nerezovým zábradlím a žulovou dlažbou, odkiaľ si môžete vychutnávať malebné výhľady.

Zabezpečenie tvorí alarm Satel a bezpečnostné vstupné dvere. Vďaka vysokorýchlostnému internetu od UPC a Telekomu a satelitnej prípojke ste vždy spojení so svetom.

Tento penthouse predstavuje luxusný domov ale aj životný štýl, ktorý prekračuje všetky očakávania. Objavte toto exkluzívne bývanie, ktoré vám ponúka možnosť žiť Váš sen každý deň. Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás prosím kontaktujte na 0944484849 alebo info@zenithluxuryrealestate.com

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Video

Virtuálna prehliadka

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností