GLEDÍČIA I Exkluzívny 2 izbový byt s terasou Vlčkova

711,000 €

Mestská vila Gledíčia je pokojné rodinné bývanie na jednej z najlukratívnejších ulíc Bratislavy.

Svojím charakterom vytvorí súlad medzi pôvodnou okolitou zástavbou s kultúrno-historickou hodnotou a moderným, luxusným bývaním v centre mesta.

Na dobrej adrese záleží.

Bytový dom je situovaný priamo pod Slavínom, medzi ulicami Vlčkova a Podtatranského. Najväčšou výhodou tejto lokality je nerušený pokoj, kvalitná architektúra, bohatá zeleň a absolútna občianska vybavenosť. Výborné podmienky na oddych a športové vyžitie nájdete len pár krokov od vily, v neďalekom Horskom parku, zelenej oáze s jedinečnou flórou a faunou.

O projekte

Výnimočné staromestské bývanie priamo pod Slavínom Renomovaný architekt Vladimír Zigo vzkriesil funkcionalistický charakter mestskej vily ako z prvej polovice minulého storočia. Použitím prémiových prírodných materiálov a najmodernejších technológií vytvoril exkluzívne bývanie pre najnáročnejších. Dokonalé výhľady v kombinácii s predzáhradkami a spoločnou okrasnou záhradou tvoria pohodovú rodinnú atmosféru. Dušou nášho projektu je 11 metrov vysoká gledíčia trojtŕňová, vysadená koncom 19. storočia. V tom období bola parcela súčasťou záhrady Pistoryho paláca. Tento majestátny strom bezpochyby dotvára celkový dojem tejto nezvyčajnej mestskej vily.

Začiatok výstavby 3Q/2023
Ukončenie výstavby 1Q/2024
Odovzdávanie bytov 3Q/2024

Financovanie

20 % pri podpise ZoBZ
80 % po kolaudácii

Financujúci partner projektu je TATRA BANKA

Pre viac informácii sa obráťte na 0944 48 48 49 alebo predaj@gledicia.sk

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností