HOTEL VILA CONTE

Na vyžiadanie

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje príležitosť vlatniť hotel Vila Conte, ktorý sa nachádza v srdci Veli Lošinja, malebného pobrežného mesta s bohatou históriou cestovného ruchu od roku 1885. Tento kedysi dovolenkový dom rakúskej grófky si stále zachováva svoje čaro, najmä po komplexnej rekonštrukcii v roku 2017. Hotel Vila Conte je obklopený hustými borovicovými lesmi Aleppo, ktoré prirodzene čistia vzduch. Môže sa pochváliť elegantnou reštauráciou Olive Tree, sezónnym vonkajším bazénom, barom a pokojnou záhradou rezortu. 

V rodinných izbách a slnečných terasách je každá izba vybavená klimatizáciou, satelitnou TV, komfortnou posteľou, sprchovacím kútom, šatníkom a písacím stolom. Hotel pozostáva z 15 izieb (13 dvojposteľových a 2 trojposteľových) a rozprestiera sa na pozemku s rozlohou 1300 m2. Hotel a reštaurácia spolu pokrýva 700 m2. Má trojhviezdičkovú kategorizáciu a nachádza sa na adrese Garina 14, Veli Lošinj. Hotel Vila Conte ponúka svojim hosťom rôzne aktivity, ako je pešia turistika, šnorchlovanie a potápanie vo Veli Lošinj a jeho okolí. Krásna pláž Bojčić je vzdialená len 2,3 km. Letisko Lošinj je vzdialené 10 km. Pláže zdobia všetky strany hotela, prístupné cez mestskú promenádu a ponúkajú príležitosti na osviežujúce kúpanie v kryštáľovo čistom mori. Mestské pláže Punta (skalnaté) a Rovenska (kamienkové) sú vzdialené 5 a 10 minút chôdze.

Fotogaléria

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností