Klokočina – dokonalý pozemok

129.900,- €

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na výstavbu vášho vysnívaného domu na exkluzívnom pozemku s rozlohou 700 m², nachádzajúcom sa v obľúbenej mestskej časti Klokočina v Nitre. Tento pozemok je pripravený na výstavbu a disponuje všetkými inžinierskymi sieťami a je pripravený na realizáciu vášho projektu.

S úchvatnými výhľadmi, ktoré potešia každé oko, a len jediným susedom, tento pozemok zaručuje dostatok súkromia a pokojné prostredie pre váš nový domov ( pozemok je posledný voľný, v zastavanom území ). S rozmermi 20 m na šírku a 35 m na dĺžku poskytuje ideálny priestor nielen pre stavbu domu, ale aj pre krásnu záhradu, kde môžete tráviť relaxačné chvíle s rodinou a priateľmi

Klokočina, ako súčasť Nitry, ponúka skvelú kombináciu pokojného bývania s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta a všetkých dôležitých občianskych vybaveností vrátane škôl, obchodov a zdravotníckych zariadení. Tento pozemok je preto dokonalým východiskovým bodom pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie s ľahkým prístupom k mestskému životu.

Využite príležitosť postaviť si dom presne podľa vašich predstáv na mieste, ktoré kombinuje krásu prírody, pokoj a výbornú lokalitu. Vaša budúcnosť na Klokočine môže začať práve teraz.

Fotogaléria

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností