Líščie údolie I stavebný pozemok 3600m2

1.190.000,- €

Hľadáte výnimočné miesto na vytvorenie rodinného sídla alebo sídla Vašej firmy? Objavte túto jedinečnú nehnuteľnosť s ideálnou polohou v pokojnej a prestížnej štvrti Líščie údolie, Karlova Ves, v Bratislave.

 

Táto výnimočná ponuka predstavuje veľkolepý stavebný pozemok s rozlohou 3600m2 ( mierne svahovitý ) so všetkými inžinierskymi sieťami. Môže sa pochváliť šírkou 32m na úrovni ulice, čo poskytuje impozantný vstup do vašej budúcej nehnuteľnosti. V súčasnosti sa na pozemku nachádza pôvodný dvojposchodový dom s rozlohou 326 m2 so zastavanou plochou 163 m2. Tento originálny rodinný dom je možné premeniť na luxusnú modernú rezidenciu či firemné sídlo, prípadne uvoľniť miesto pre novostavbu podľa vašej predstavy.
Táto nehnuteľnosť sa nachádza v zástavbe rodinných domov, ktorá podporuje pokojné, príjemné prostredie a umocňuje obytný šarm okolia. Absolútna občianska vybavenosť je samozrejmosťou.

Pre náročného kupujúceho, táto lokalita poskytuje idylické prostredie pre vysoký životný štandard, súkromie a ľahký prístup do centra mesta. Pre firmu predstavuje tento pozemok jedinečnú príležitosť na zriadenie prestížneho sídla v atraktívnej lokalite.
Tento pozemok môže tiež osloviť developerov, ktorí majú záujem o výstavbu polyfunkčného domu alebo malého obytného komplexu.
Využite túto príležitosť a vytvorte v Líščom údolí dominantu, ktorá obstojí v skúške času.

Fotogaléria

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností