Luxusný rodinný dom CONDOMINIUM DIAMANT

567.300 €

Predstavujeme vám nový a práve skolaudovaný majstrovský developerský projekt Condominium Diamant, ktorý sa nachádza v Moste pri Bratislave, v časti Studené. Jeho súčasťou je 11 rodinných domov, usporiadaných do súkromnej slepej ulice, zabezpečujúcej maximálnu bezpečnosť a nerušené pohodlie obyvateľov.
Moderné vily sú navrhnuté s dôrazom na luxus, vysokú kvalitu a komfort. So špičkovým vybavením a úžasným dizajnom poskytujú dokonalú rovnováhu medzi mestským životom a pokojom na vidieku. To najlepšie z oboch svetov zažijete práve v Condominium Diamant.

Bývanie s fantáziou
Aby architektonické riešenie pôsobilo sviežo a uniformne, je komplex tvorený dvomi typmi domov usporiadanými v nepravidelnom rytme. Môžete si vybrať vilu s moderným dizajnom a plochou strechou, ako stvorenú pre väčšie rodiny. S nadštandardnou úžitkovou plochou a vnútorným usporiadaním je ideálna pre tých, ktorí hľadajú maximálny priestor a komfort. Druhou možnosťou je klasický rodinný dom jednoduchého tvaru so sedlovou strechou a nadčasovým dizajnom. Dvojpodlažná dispozícia s veľkým obytným podkrovím je vhodná pre rodiny uprednostňujúce tradičný vidiecky rodinný dom.


Celková predajná plocha domov je až 240 m2, pričom pozemok má priemernú rozlohu 600 m2 s možnosťou výstavby bazénu. Poskytujú štyri parkovacie miesta – dve pod prístreškom, ktorý sa dá prebudovať na garáž a dve na vonkajšej ploche. Domy sú štvorizbové s nadštandardnou úžitkovou plochou s veľkorysými záhradami. Každý je navrhnutý s dôrazom na súkromie a pohodlie, takže sa budete cítiť ako doma hneď, keď doň vstúpite.

Prémiová lokalita
Most pri Bratislave je vyhľadávaná lokalita na bývanie vidieckeho typu, no v bezprostrednej blízkosti hlavného mesta. Leží na východnom cípe Žitného ostrova, ktorý je v rámci Slovenska územím s najvyšším počtom slnečných dní v roku. Kvalitu života obyvateľov zvýšilo dobudovanie obchvatu D4/R7. Napojíte sa naň približne kilometer od komplexu Condominium Diamant a do centra Bratislavy sa dostanete za cca 15 minút. To je menej ako z niektorých mestských častí.
Aj kvalitné vzdelávanie pre vaše deti je na dosah. Cambridge International School Bratislava je vzdialená približne 20 minút a Galileo School len 10 minút cesty.
Priamo vedľa obytného komplexu sa nachádza exkluzívny Bitter House Club, kaštieľ Studené, ktorého história siaha do 17. storočia. Novodobý enviro friendly privátny
klub a eventový priestor pre svojich členov poskytuje zázemie na načerpanie nových síl, skvelú atmosféru a zaručené súkromie. Nájdete tu 20-metrový vnútorný bazén a 30-metrový vonkajší bazén, fitness, tenisovú halu i vonkajšie tenisové kurty, squash, beach volleyball, mini golf či wellness centrum s masážami.
Na nákup potravín môžete využiť predajňu Moja Samoška alebo nákupné centrum Ponte s obchodmi ako Kraj, 101 Drogéria či Super ZOO. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko a športový areál.

Našou najvyššou prioritou je, aby ste sa vo svojom vysnívanom novom domove cítili čo najlepšie. Venovali sme preto maximálnu pozornosť každému detailu a výsledkom je bývanie prémiovej kvality.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Video

Virtuálna prehliadka

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností