OKÁNIKOVA I Unikátny staromestský 3 izbový byt

499.300 €

OKANIKOVA – NADČASOVÝ DOMOV V STAROM MESTE
BD OKÁNIKOVA je komorný projekt so šiestimi bytmi, každý s neopakovateľným genius loci, kde sa pri rekonštrukcii použili tie najkvalitnejšie materiály, vďaka ktorým sa preniesla duša funkcionalistickej stavby do 21. storočia. Prestížna adresa v historickej vilovej štvrti priamo pod Slavínom v mestskej časti Staré Mesto. Projekt OKANIKOVA je limitovaný počet bytov vo funkcionalistickom bytovom dome. Interiér prešiel citlivou kompletnou rekonštrukciou, ktorá zachovala jeho dušu no zároveň ponúka moderné vybavenie a komfort.

*** Stačí Vám 20% z celkovej ceny a hneď bývate ***

Bytový dom na ulici OKÁNIKOVA je typickým predstaviteľom funkcionalistického bývania 40. rokov minulého storočia. Aktuálna rekonštrukcia navracia domu zašlú krásu a historické čaro, ktoré kombinuje s modernými technológiami a užívateľskými štandardmi 21. storočia. Prešiel kompletnou a citlivou modernizáciou, ktorá zachová jeho pôvodný charakter. Zároveň zabezpečila naplnenie súčasných štandardov a požiadaviek na bývanie. Vďaka rekonštrukcii je dom esteticky príťažlivý a postavený z kvalitných materiálov. Je precízne zmodernizovaný tak, aby ste v ňom našli maximálny komfort a pohodlie. BD na Okánikovej ulici v sebe kombinuje nostalgickú eleganciu a funkčnosť vďaka čomu prináša moderné a funkčné bývanie. Nájdete v ňom priestranné rodinné byty aj menšie byty pre jednotlivcov či páry. Bez ohľadu na to v ktorej skupine sa nachádzate, váš nový byt v projekte Okánikova splní všetky vaše potreby pre život v Starom Meste.

Byt je situovaný na 1.poschodí bytového domu. Ku bytu je pričlenená terasa a zelená záhrada. Pri rekonštrukcii sa zachovali vysoké stropy, vysoké zárubne a dvere, priestranné izby. Byt je kompletne zrekonštruovaný: nové podlahové kúrenie, rozvody vody, odpadu, elektriny, plynu. Byt má predprípravu na klimatizáciu, stačí na strechu osadiť vonkajšiu chladiacu jednotku a do bytu koncové jednotky: kanálovú jednotku do obývačky a nástenné jednotky do spální.

Pre obhliadky a viac informácií nás prosím kontaktujte na 0944 48 48 49 alebo info@okanikova.sk

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností