Veľký rodinný dom v najlepšej lokalite – KOLIBA

650.000 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva rodinný dom s predajnou plochou 336m2, na samom konci slepej ulice ( len jeden susediaci pozemok ) o výmere 628m2, nachádzajúci v k.ú. Vinohrady na ulici Suchá 24, Bratislava – KOLIBA. Prevažnú časť územia tvorí vilová zástavba ( južná strana kopca – výhľady na SLAVÍN a HRAD ).
Dvojpodlažný rodinný dom je v pôvodnom stave a je postavený z klasických materiálov a sedlovou strechou. Pozostáva z dvoch štvorizbových bytových jednotiek, každá na jednom podlaží a technického zázemia s garážou. IS sú na pozemku ( + ČOV ).

Rodinný dom  na Kolibe  ponúka bývanie obklopené zeleňou, v lone prírody, no pritom sa nachádza v širšom centre mesta. Poskytuje možnosti na aktívne trávenie voľného času, na príjemné prechádzky v okolí i na športovanie. Vysadnúť na bicykel alebo prebehnúť sa do lesa a vyvetrať si hlavu,. Školy, škôlky, úrady, pošta, zdravotnícke zariadenia sú takisto súčasťou tejto lokality, rodinný dom je zasadený v časti mesta s rozvinutou infraštruktúrou, občianskou vybavenosťou a dobrým spojením individuálnou i hromadnou dopravou.

Fotogaléria

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností