Ultimátny 5i byt 190m2 s 307m2 záhradou – UNIQ Majakovského

cena vyžiadanie

ZENITH LUXURY REAL ESTATE s hrdosťou predstavuje UNIQ Majakovského, exkluzívny 5-izbový byt na predaj, ktorý definuje pojem luxusného bývania v Bratislave, na ulici Majakovského, priamo v objatí Horského parku, tento byt s úžitkovou plochou 190m2 a veľkou 307m2 záhradou  ponúka nevídaný zážitok z bývania. 

 

Bytový dom na Majakovského ulici je architektonickým skvostom, ktorý spája modernosť s prírodnými prvkami, čím vytvára jedinečný štýl. Určený pre najnáročnejších klientov, rezidenčné bývanie výnimočnú kombináciu pohodlia, bezpečnosti a nadčasového dizajnu. UNIQ Majakovského I sa nachádza v srdci Horského parku, čo je ideálne pre tých, ktorí túžia po pokojnom a inšpiratívnom prostredí, no zároveň si prajú byť blízko pulzujúceho centra mesta. Využite príležitosť stať sa súčasťou tejto exkluzívnej komunity, kde každý detail bol navrhnutý s ohľadom na vaše maximálne pohodlie a spokojnosť. Realitná kancelária ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vám poskytuje prvotriedny servis pri kúpe a predaji luxusných a prémiových nehnuteľností. Je autoritou v oblasti efektívneho predajného marketingu kvalitných nehnuteľností. Jemne vyladené klientské služby sú záväzkom v našej podnikateľskej filozofii, ktorá definuje ZENITH LUXURY REAL ESTATE ako značku založenú na dôvere, integrite, rozvážnosti a dokonalosti. Objavte UNIQ Majakovského – symbol náročného bývania Ponorte sa do sveta, kde luxus a príroda idú ruka v ruke, a staňte sa súčasťou exkluzívnej adresy, ktorá je synonymom pre štýl, pohodlie a bezpečnosť. UNIQ Majakovského I vás pozýva objaviť skutočnú podstatu luxusného bývania. Kontaktujte ZENITH LUXURY REAL ESTATE ešte dnes a začnite svoju cestu k exkluzívnemu bývaniu, ktoré prekračuje všetky očakávania.

 

Fotogaléria

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností