Unikátna vidiecka usadlosť Myjavské kopanice

1.866.000 €

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva unikátnu usadlosť v malebnej kopaničiarskej obci Vrbovce, okres Myjava rozprestierajúcej sa na 15.000m2.

Na pozemku sa nachádza dokonalá roubenka o výmere 300m2 a stodola s rozlohou 800m2 s možnosťou vybudovania ďalšieho ubytovania a spoločenského života. Nájdete tu aj obrovskou kamennú vínnou pivnicou a gril lokomotíva.

Roubenky Roubal svojmu majiteľovi prinášajú vysoký užívateľský komfort a skvelé úžitkové vlastnosti. Všetky práce sú premyslené do najmenších detailov a sú vykonávané s najvyššou precíznosťou s dôrazom na funkčnosť a praktickosť. Usadlosť je prístupná štyrmi príjazdovými cestami. Na vstupe Vás privítajú monumentálne žulové Božie muky a heliport.

Vrbovce sú súčasťou regiónu Myjavských kopaníc, ktoré je známy svojimi úžasnými výhľadmi, čarovnými zákutiami a malebnými dedinkami. V okolí sa nachádza mesto Myjava, kúpele Smrdáky, Hrad Branč, Priehrada Kunov.

 

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Video

Virtuálna prehliadka

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností