Dokonalé kancelárske priestory v srdci Bratislavy

3519€ / mesiac

ZENITH LUXURY REAL ESTATE prenajíma dokonalé kancelárske priestory s terasou pre vašu rastúcu firmu v srdci Bratislavy. Táto pôsobivé kancelárske priestory s rozlohou 306 m² sa nachádza na ulici Grösslingová na 5. poschodí a ponúka inšpiratívny výhľad na rušné mesto pod ňou.

Tento priestor s cenou len 11,50 EUR/m²/mesiac so službami a energiami približne 3 EUR/m²/mesiac je plný funkcií. Využite vysokú flexibilitu priestoru, otvárateľné okná, chladenie/klimatizáciu, výťah, kamerový systém a štruktúrované rozvody ako súčasť štandardu.

 

Ďalšou výhodou je dostupnosť 10 parkovacích miest, ktoré vášmu tímu uľahčia dochádzanie. Budova sa môže pochváliť aj energetickým certifikátom B, čo znamená jej energetickú hospodárnosť.Užite si 24/7 prístup do budovy s recepciou a možnosťami stravovania v areáli, vrátane kaviarne a bistra s denným obedovým menu. Lokalita je ideálna, s množstvom služieb v rámci developmentu a v tesnej blízkosti vrátane TESCO Kamenné námestie, Lidl, YEME, DM drogerie, Baťa, optika, pešia zóna. Doprava je pohodlná vďaka autobusovej linke X72, trolejbusom 205 a 208 a električkovým linkám 1, 3, 4 a 9, ktoré obsluhujú oblasť. Využite príležitosť zabezpečiť si tieto špičkové kancelárske priestory v Bratislave. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si obhliadku.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností