Atraktívne kancelárske priestory 512 m2 na prenájom – Štúrova

10€/m2/ mesiac

ZENITH LUXURY REAL prenajíma moderné kancelárske priestory vo vysokom štandarde v priamom  centre mesta, ktorá splní všetky Vaše nároky na kvalitné pracovné prostredie s atraktívnymi výhľadmi. Celková prenajímaná plocha je 512m2 a je rozdelená do niekoľkých kancelárií.

Cena 10€/m2 + energie , +  DPH

Nachádzajú sa tu samostatné kancelárske priestory rôznej veľkosti, ktoré sú nadštandardne vybavené ( úplne nový fitout ). Kancelárie majú otvárateľné okná a sú plne klimatizované, majú dostatok prirodzeného svetla, čo vytvára príjemné pracovné prostredie pre Vašich zamestnancov. Okrem toho budova disponuje aj spoločnými priestormi pre vašich zamestnancov ako sú napríklad kuchynka, toalety a priestor na relaxáciu. Je vybavená výťahom a vstupným vestibulom

Budova je situovaná na frekventovanej ulici Štúrova v samom centre mesta, ktorá umožňuje rýchly prístup k hlavným dopravným ťahom. V okolí sa nachádza množstvo reštaurácií, kaviarní a obchodov, čo umožňuje vašim zamestnancom tráviť voľný čas v príjemnom prostredí.Pre zabezpečenie bezpečnosti budovy je k dispozícii bezpečnostná služba a kamerový systém.

Ak hľadáte kvalitné pracovné prostredie pre svoju firmu, prosím kontaktujte nás. Radi Vám poskytneme ďalšie informácie a zorganizujeme prehliadku budovy.

K dispozícii IHNEĎ

Fotogaléria

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností