PETRŽALKA I veľký 3 izbový byt s balkónom vedľa PROCARE a MELROSE.

830,- € / mesiac

Byt sa nachádza na najvyššom poschodí ( 5/5 ) v prémiovej novostavbe NOVANTA PETRŽALKA, na rohu ulíc Betliarska, Sitnianska ( oproti klinike PROCARE ).

Prenájom 830 €/mesiac + 240€ všetky energie a internet. Spolu 1070€/mesiac
V cene prenájmu sú dve parkkovacie miesta

Byt sa nachádza v tichej lokalite s množstvom zelene, v tesnej blízkosti prírodnej rezervácie Chorvátskeho a Jaroveckého ramena Dunaja a Dunajskej hrádze. Dunajská hrádza slúži obyvateľom nášho mesta ako obľúbené miesto na rôzne druhy športov – bicyklovanie, kolieskové korčule, behanie a pod. Prírodná rezervácia v oblasti Chorvátskeho a Jaroveckého ramena a samotná rieka Dunaj dotvárajú pekné prostredie vhodné na prechádzky a výlety po Dunaji z neďalekého prístavu rekreačných plavidiel.

Samozrejmosťou je plná občianska vybavenosť, školy a predškolské zariadenia, nemocnica, poliklinika, pošta, LIDL a pod. Blízke jazero Veľký Draždiak a petržalská hrádza ponúkajú rôzne možnosti na relax a športové vyžitie. Bytový dom sa nachádza v oplotenom areáli a od okolitej zástavby je oddelený zeleňou.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie / Štandardy

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností