Reštaurácia na prenájom I Stará Vajnorská

5000€ / mesiac

Na začiatku Bratislavy Vás čaká výnimočná príležitosť. Prenajímame Vám plne vybavenú luxusnú reštauráciu na Starej Vajnorskej ulici, v lokalite obklopenej rôznorodými podnikmi. Táto výnimočná reštaurácia sa rozprestiera na dvoch poschodiach s celkovou rozlohou 600 m2 a môže sa pochváliť luxusným interiérom, ktorý vznikol po náročnej rekonštrukcii. Reštaurácia je kompletne vybavená kvalitným a štýlovým zariadením. Toto jedinečné zariadenie má štyri súkromné ​​jedálne, z ktorých každá je navrhnutá tak, aby poskytovala intímny a exkluzívny kulinársky zážitok.

Na ďalšie zvýšenie pôvabu je zahrnutá aj špeciálne navrhnutá karaoke miestnosť, ktorá hosťom poskytne nezabudnuteľný zážitok. Poloha reštaurácie zabezpečuje dostatok parkovacích miest pre Vašich hostí, čo je dnes vzácny tovar v rušnej Bratislave. To v kombinácii s luxusným vybavením reštaurácie z nej robí ideálnu voľbu pre firemné akcie a špičkové súkromné ​​večierky. Využite túto výnimočnú príležitosť prevádzkovať jedinečnú, luxusnú reštauráciu. Táto prevádzka na kľúč je pripravená uviesť do života Vašu kulinársku víziu a priniesť do mesta bezkonkurenčný kulinársky zážitok. Využite túto jedinečnú šancu a kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si obhliadku a z prvej ruky uvidíte potenciál tejto reštaurácie.

Fotogaléria

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností