Veľký rodinný dom vedľa Kuchajdy

2500€ / mesiac

ZENITH LUXURY REAL ESTATE prenajíma veľký rodinný dom o výmere 300m2, v lokalite neďaleko OC VIVO a jazera Kuchajda na ulici Záborského. Ide o dvojpodlažný dom vhodný na bývanie, ale aj na podnikanie, prípadne ako sídlo spoločnosti. Dom je situovaný na rovinatom pozemku s celkovou rozlohou 260m2. Prešiel kompletnou rekonštrukciou a má všetky IS. Priamo pred domom sa nachádza veľké verejné parkovisko.

K dispozícii je aj príjemný vnútroblok, ktorý poskytuje miesto na relaxáciu. Okolie domu je veľmi príjemné s množstvom zelených plôch a parkov. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, vrátane nákupného centra, reštaurácií, škôl, škôlok, ale aj zdravotného strediska a lekárne.

Ak hľadáte kvalitné a priestranné bývanie v príjemnom prostredí, alebo vhodnú nehnuteľnosť na podnikanie, táto ponuka je tou správnou pre Vás.

Fotogaléria

Dispozičné riešenie

Poloha

Adresa

Dostupnosť

Máte záujem?

Pre obhliadky a viac informácii nás prosím kontaktujte na

Spoločnosť LUSSUSOSA s.r.o. je exkluzívnym partnerom medzinárodnej realitnej skupiny ZENITH Luxury Real Estate a je tak výhradne oprávnená používať obchodné označenie ZENITH Luxury Real Estate pri svojich obchodných aktivitách.

LUSSUSOSA s.r.o. is an exclusive partner of the international real estate group ZENITH Luxury Real Estate and is therefore solely entitled to use the ZENITH Luxury Real Estate business name for its business activities

ZENITH Luxury Real Estate to je prvotriedny servis pri kúpe a predaji prémiových nehnuteľností